fbpx

Blog

Cykl sylwestrowych porad – Zabawa Sylwestrowa

 

Dziś przed Wami tańce 💃, hulanki i swawole 👩‍🎤! To jest ten dzień, kiedy każdy, kto wybiera się na huczne świętowanie 💥🎊🎉 zakończenia roku, chce wyglądać zjawiskowo 👸🤴.

Odwiedziny u fryzjera 💇‍♀, czasami ostatnie zakupy 🛒🛍 w poszukiwaniu odpowiedniej stylizacji, perfekcyjny makijaż to wszystko i wiele innych w imię dobrego wyglądu.

✅ Jeśli zamierzasz sama wykonać sobie makijaż 💄, koniecznie wypróbuj Rewitalizer z Zestawu napinającego pod oczy jako bazę pod makijaż. Przed nałożeniem makijażu nałóż Rewitalizer na twarz omijając okolice oczu. Poczekaj, aż się wchłonie. Następnie wykonaj swój makijaż jak zawsze.

✅ Jeśli Twoim problemem są worki pod oczami 👁 i chcesz je zniwelować – nałóż Tenser. Rozprowadź go w dolinie łez i postaraj się aby jak najmniej widoczna była granica między nałożonym produktem, a Twoją skórą.

Zastosuj lekki nie wysuszający rozświetlacz lub korektor pod oczy, wklep go gąbeczką typu „beauty blender”. Do nakładania rozświetlacza czy korektora nie używaj palców ani pędzla.

Z takimi produktami Twój makijaż 💄 przetrwa bez szwanku nawet do rana, a Ty czuj się i wyglądaj wspaniale! Witaj 🎊 Nowy Rok 🎊 w doskonałym nastroju 😄!

🎊 Życzymy Ci udanej zabawy Sylwestrowej i Szczęśliwego Nowego Roku! 🎊

Koniecznie dajcie znać jak długo trzymał Wam się makijaż, po użyciu Rewitalizera jako bazy?!

Śledź mnie również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram