fbpx

Blog

Nie boję się MLM

Wiele się ostatnio dzieje w związku z moją współpracą z Colway. W ostatnim czasie powstał również na ten temat artykuł do pisma kobiet biznesu Businesswoman & Life w dziale „Kobiety nas inspirują”. Ukazał się właśnie dzisiaj, dlatego z tej okazji piszę specjalny wpis na blogu.

Dzisiaj świętuję sukces

Dzisiaj po raz pierwszy ukazał się artykuł o mnie. I to jeszcze w magazynie o kobietach sukcesu w dziale kobiet, które inspirują inne kobiety. Rozpiera mnie ogromna radość i szczęście. Czuję się dumna ze swoich dokonań i pragnę dzielić się nimi z innymi kobietami.

Colway bardzo mnie docenił

Jak wiecie, wiele już lat współpracuję z firmą Colway. Wpis, który ukazał się na FanPage firmy oraz na moim FanPage, bardzo mnie uszczęśliwił i docenił. Link do wpisu znajdziesz tutaj. Dziękuję!

Dlaczego osiągam swoje cele?

Osiągam swoje cele, ponieważ:
1) wiem dokładnie czego chcę,
2) planuję krok po kroku jak to osiągnąć,
3) konsekwentnie i systematycznie realizuje swój plan.

To mój gotowy przepis na sukces 🙂 Skorzystasz z mojej receptury?
Wiadomo, że bywają cięższe dni i chwile zwątpienia, ale wówczas siła i chęć osiągnięcia czegoś więcej jest silniejsza Jak to mówią, „Twój sukces stoi po drugiej stronie Twojego strachu”. Nie jesteśmy idealni, ale powinniśmy działać pomimo strachu.

Według mojej mentorki, Kamilii Rowińskiej, większość ludzi wie, jakiego życia nie chce prowadzić, mało kto jednak wie, jakie życie chce wieść. Odpowiedz sobie proszę na pytanie, jakiego życia pragniesz dla siebie?

Zawsze wiedziałam jakiego życia pragnę dla siebie i dla swojej rodziny, dlatego konsekwentnie idę w tym kierunku. Czy i Ty, wiesz dokąd zmierzasz?

Cały artykuł z moją osobą, możesz przeczytać w magazynie Businesswoman & life lub zobaczyć tutaj:

Colway jest dla mnie (prawie) wszystkim

W Colway tak naprawdę stałam się kobietą, która wie czego chce, niezależną, zdecydowaną i zdeterminowaną do osiągania swoich celów. To właśnie dzięki możliwości prowadzenia takiego stylu życia, brania udziału w wielu szkoleniach, nieustannemu rozwojowi i chęci dążenia do czegoś więcej, dzisiaj jestem tu gdzie jestem. Nie wyobrażam sobie swojego życia bez Colway i w innej firmie lub pracy etatowej. Dzięki Colway, rozwijam skrzydła, na każdej płaszczyźnie swojego życia.

Jedna minuta zamiast pięciu?

Czy teraz lepiej rozumiesz moją ideę planowania i organizowania swojego czasu?
To właśnie dzięki korzystaniu z wielu wskazówek, które otrzymałam na szkoleniach z zakresu zarządzania sobą w czasie, zarządzania firmą czy zespołem oraz z lektur książek, mogę realizować swoje marzenia i zamieniać je w swoje cele.

„Każda minuta poświęcona planowaniu, oszczędza pięć minut przy działaniu.”

i dlatego właśnie odpowiednie, efektywne planowanie swojego czasu, w zgodzie z tym, co jest dla Ciebie najważniejsze, przynosi największe efekty.
Czas biegnie nieubłaganie i nie mamy na to wpływu. Mamy natomiast wpływ na to, jak ten czas wykorzystamy, co z nim zrobimy. Czy spędzimy go przed telewizorem narzękając na pogodę i zły nastrój, czy będziemy uprawiać sport, czytać książki lub uczyć się języków obcych. Sami kreujemy swoją przyszłość poprzez myśli i działania, które podejmujemy w tej chwili. Twoja teraźniejszość kreuje Twoją przyszłość.

Myśl więc o sobie dobrze, ciepło i z miłością, tak jak nikt inny o Tobie nie myśli – pamiętaj, zawsze bądź najlepszą wersją siebie samej!
Natomiast, jeśli nie stosujesz jeszcze efektywnego planowania w swoim życiu, możesz się tego nauczyć. Aby pomóc Tobie i tysiącom innych kobiet, stworzyłam kurs online „Efektywne planowanie”, w którym zdradzam Ci krok po kroku swoje sekrety planu działania. Podczas kursu, stworzysz plan, który będzie pasował do Ciebie i pozwoli spełnić Twoje marzenia, zrealizować Twoje cele.
Możesz to wszystko osiągnąć, jeśli tylko bardzo w siebie uwierzysz i zaczniesz działać zgodnie z takim planem. Jedyne co musisz zrobić, to podjąć decyzję – czy zaczynasz już teraz, czy zamierzasz czekać kolejny rok..a potem kolejny..i obudzić się za kilka lat, spoglądając na kogoś i widząc jak żyje z Twoim marzeniem. Wiem..wtedy serce pęka i zaczynasz się zastanawiać, dlaczego „wtedy” tego nie zrobiłam.

Zamierzasz czekać i spoglądać jak inni żyją swoimi lub Twoimi marzeniami czy decydujesz się zmienić coś w swoim życiu i zrealizować swoje marzenia?

Podejmij decyzję i dołącz do bezpłatnego wyzwania tutaj!

Zapraszam Cię przede wszystkim do podjęcia ze mną współpracy i stania się kobietą swoich marzeń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial