fbpx

O mnie

Witam Cię na mojej stronie!

Nazywam się Iwona Świerczyk, jestem mamą, partnerką i kobietą biznesu. Uwielbiam marzyć i spełniać swoje marzenia, lubię żyć w zgodzie ze sobą i naturą.

Fascynuje mnie medycyna naturalna, rozwój osobisty i potęga ludzkiego umysłu. Na co dzień nieustannie się uczę budując swój biznes i współpracując z firmami Colway oraz Colway International, prowadząc przy tym zdrowy styl życia i realizując się jako mama oraz bizneswoman.

 Zawodowo, od ponad 6 lat prowadzę swój biznes. Nigdy nie pracowałam na etacie, odbywałam praktyki i przez 3 miesiące współpracowałam z Instytutem Rozwoju. Swoją zawodową przygodę rozpoczęłam od współpracy z firmą marketingu sieciowego Colway.

Odbyłam całą masę szkoleń z zakresu rozwoju osobistego, sprzedaży, działań online oraz zarządzania sobą w czasie u takich trenerów jak Kamila Rowińska, Joanna Ceplin oraz Magdalena Pawłowska. Ukończyłam trzy różne ekonomiczne kierunki studiów: Ekonomia ogólna, Zarządzanie przedsiębiorstwem oraz Zarządzanie zasobami ludzkimi. 

W wolnym czasie czytam inspirujące i budujące książki oraz podnoszę swoje umiejętności, uprawiam również sport, jeżdżąc na rowerze, żeglując oraz trenując na siłowni. Kocham naturę, zwierzęta i wodę; natura mnie uspakaja. Uwielbiam spędzać czas z moją rodziną.

Moją największą pasją jest nieustanny rozwój i realizacja swoich marzeń.

Od niedawna realizuję swój autorski projekt narzędzi wspierających planowanie, organizację czasu i rozwoju dla kobiet, do którego już teraz Cię zapraszam.

Moją misją jest sprawienie, aby kobiety czuły się piękne oraz zdrowe, niezależne, szczęśliwe i spełnione w swoim życiu. Wspieram kobiety w osiąganiu swoich celów, niezależności finansowej oraz dbaniu o zdrowie i urodę. Chciałabym, aby każda kobieta, wprowadzała na świecie i w swoim domu piękno, miłość i spokój. Moją wizją jest świat pełen szczęśliwych, pięknych i spełnionych kobiet, a także Ich rodzin.

Jest jeszcze wiele rzeczy, których chcę się w życiu nauczyć oraz wiele marzeń do zrealizowania na mojej liście.

Zapraszam Cię do zapoznania się z moją pasją, moimi pomysłami i sposobem na życie oraz do przeczytania artykułów na moim blogu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Twitter
YouTube
YouTube
Instagram