O mnie

Witam Cię na mojej stronie!

Nazywam się Iwona Świerczyk, jestem mamą, partnerką i kobietą biznesu. Uwielbiam marzyć i spełniać swoje marzenia, lubię żyć w zgodzie ze sobą i naturą. Fascynuje mnie medycyna naturalna, rozwój osobisty i potęga ludzkiego umysłu.

Na co dzień współpracuję z firmami Colway oraz Colway International prowadząc zdrowy styl życia i realizując się jako mama oraz bizneswoman. W wolnym czasie czytam inspirujące i budujące książki oraz podnoszę swoje umiejętności, uprawiam również sport, jeżdżąc na rowerze, żeglując oraz trenując na siłowni. Kocham naturę, zwierzęta i wodę; natura mnie uspakaja.

Zawodowo, od ponad 6 lat prowadzę swój biznes. Nigdy nie pracowałam na etacie, odbywałam praktyki i przez 3 miesiące współpracowałam z Instytutem Rozwoju. Swoją zawodową przygodę rozpoczęłam od współpracy z firmą marketingu sieciowego Colway.

Odbyłam całą masę szkoleń z zakresu rozwoju osobistego, sprzedaży, działań online oraz zarządzania sobą w czasie u takich trenerów jak Kamila Rowińska, Joanna Ceplin oraz Magdalena Pawłowska. Ukończyłam trzy różne ekonomiczne kierunki studiów: Ekonomia ogólna, Zarządzanie przedsiębiorstwem oraz Zarządzanie zasobami ludzkimi. 

Moją największą pasją jest nieustanny rozwój i realizacja swoich marzeń.

Od niedawna realizuję swój autorski projekt narzędzi wspierających planowanie dla kobiet, do którego już teraz Cię zapraszam.

Moją misją jest wspieranie kobiet w osiąganiu swoich celów, niezależności finansowej oraz zadbania o Ich urodę i zdrowie. Moją wizją jest świat pełen szczęśliwych, pięknych i spełnionych kobiet, a także Ich rodzin.

Jest jeszcze wiele rzeczy, których chcę się w życiu nauczyć oraz wiele marzeń do zrealizowania na mojej liście 🙂