fbpx

Blog

Podsumowanie 2019 roku

 

Czas także na moje podsumowanie roku 2019 🙂

Ubiegły rok był dla mnie bardzo wyjątkowym rokiem. Rokiem kilku przemian.

Dokonałam kilku zmian w firmie, stronie internetowej, w swoich działaniach, przeszłam wiele szkoleń, które już częściowo wdrożyłam w życie. Wiele z nich zostanie wdrożona etapowo, także w tym roku.

Aktywnie uprawiałam sport, zaczęłam zmianę swoich nawyków żywieniowych, spędzałam czas z dziećmi i najbliższymi.

Miło wspominam akcję podczas Businesswoman & life Congress, gdzie miałam okazję reprezentować Colway i zawarłam wiele ciekawych znajomości, w tym klientów również z Chin. Wynikiem tego spotkania, był mój wywiad dla magazynu, który został również zaprezentowany przez Colway.

Wielokrotnie brałam udział w akcjach charytatywnych, które wiele dla mnie znaczą. Wierzę, że każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę do tego, aby świat był lepszy. Jestem dumna z tego, że zarażam takimi działaniami swoje dzieci.

Przez cały rok, wspierałam Was w procesach planowania i kontrolowania swoich postępów w drodze do marzeń, wysyłając Wam co miesiąc plannery. Mobilizowałam Was do działania w grupach, które prowadzę. Prowadziłam również wyzwanie efektywnego planowania.

Przez całe lato, nagrywałam dla Was live’y dotyczące samorozwoju i lepszego planowania swojego czasu, aby osiągać swoje cele. Publikowałam także regularne posty o suplementach i kosmetykach oraz zabiegach z ich wykorzystaniem.

Przeszliśmy przez wypadek samochodowy, zmagaliśmy się z powrotem do siebie..doceniłam jak ważne jest zdrowie i rodzina, bez względu na wielkość problemów. Dużo czasu spędziliśmy u lekarzy i na badaniach..ten czas zaoowocował rozmowami i refleksjami o życiu.

Ten rok, to także kolejne przejechane km, spotkania z wspaniałymi ludźmi, kolagenowe zabiegi i porady dla moich klientów.

Dziękuję Wam za obecność w tym roku i w moim życiu, za bycie w najważniejszych dla mnie momentach, za zaufanie i wzajemnie wsparcie. Życzę Wam cudownego Nowego Roku!

Skrót tych wszystkich działań, pokaże Wam na filmie poniżej. Serdecznie zapraszam 🙂

Śledź mnie również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram