fbpx

Blog

Podsumowanie 2020 roku

Miniony rok, był rokiem trudnym i wyjątkowym dla nas wszystkich. Zdecydowanie pomógł nam przewartościować swoje życie. Nagle wszelkie rzeczy materialne przestały mieć szczególne znaczenie, a sprawy bliższe naszemu sercu, stały się najważniejszymi. Ten rok, nauczył nas pokory do otaczającego świata, szacunku do siebie nawzajem i przekonał o tym, że mimo wspaniałej organizacji, nie jesteśmy gotowi na wszystko, co nas może czekać. Nauczył nas również rozpoznawać znajomych po oczach i głosie, pracować zdalnie, a także wykorzystywać internet oraz social media. Ten rok i pandemia, nauczyły nas również szukania nowych możliwości. Pokazał, że rodzice mogą pełnić funkcję nauczyciela w domu. Był to specyficzny i trudny czas dla każdego, bez wątpienia. Niestety końca tego zamieszania nie widać, ale z pewnością, z wieloma sprawami możemy sobie dzisiaj poradzić lepiej niż w marcu 2020r. Wierzę, że mimo wszystko, ten czas, zbudował na swój sposób naszą wielką siłę.

Wraz z początkiem ubiegłego roku, zaczęłam wdrażać wiele zmian i nowych funkcjonalności w ramach współpracy z Colway. Jednak pandemia ciut pokrzyżowała niektóre plany, a niektóre wręcz przyspieszyła, co poskutkowało wdrożeniem nowego systemu pod koniec roku 2020 i początkiem roku 2021.

W czasie pierwszych miesięcy tego roku, napisałam swój pierwszy ebook, który obecnie będę przeredagowywać do doskonalszej wersji. Dokonałam wdrożenia wielu funkcjonalności w mediach społecznościowych i wykorzystałam ten czas na rozwój oraz ukończenie rozpoczętych kursów i szkoleń, a także lekturę zaległych książek. Cieszy mnie sam fakt i postęp, efektywne wykorzystanie czasu podczas pandemii jakiego dokonałam. Nie cierpię poczucia zmarnowanego czasu. Zdobyłam się wreszcie na odwagę i nagrałam pierwsze odcinki na swój kanał na YouTube, przestając odkładać to na lepsze czasy, co pragnę kontynuować również w tym roku. Zadbałam o regularne wpisy w mediach społecznościowych i mailingach, aby być bliżej Was. Zamierzam skupiać się na budowaniu swojej marki w mediach i w 2021 roku. Mam nadzieję, że mogę liczyć na Wasze wsparcie w tej kwestii? Daj znać, czy pozostaniesz ze mną w komentarzu pod wpisem.

Ten rok był przede wszystkim i zdecydowanie rokiem dbania o własne zdrowie oraz zdrowie naszych najbliższych. Jestem niezmiernie zadowolona, że wytrwałam w swojej diecie Vitalnych do 100 i zdrowo się w tym czasie odżywiałam oraz suplementowałam. Wiele lat odkładałam ten ważny aspekt swojego życia na później. Tym razem, nie dopadło mnie nawet lekkie przeziębienie. Bardzo doceniam ten fakt i nie zamierzam się poddawać w tej kwestii w kolejnych swoich latach. Uważam zdrowe jedzenie za swój największy i najtrwalszy nawyk ubiegłego roku. Poza zdrowiem, zadbaliśmy o swoją kondycję i swój wygląd. Ogromnie się cieszę, że mogłam wesprzeć wiele kobiet w Ich metamorfozach zarówno związanych ze zdrowym odżywaniem, jak i poprawą kondycji skóry. Wasze wspaniałe wiadomości i radość z osiągniętych postępów, jest dla mnie wielką nagrodą. Dziękuję, że spędziłyśmy wspólnie sporą część tego roku.

Niezmiernie cieszy mnie ilość wspólnie spędzonego w tym roku czasu na rozmowach, zabawie i nauce. To czas bezwzględnie nieodwracalny i najcenniejszy, jaki mamy. Wiele razy powtarzam, że czasu spędzonego z najbliższymi nigdy nie odzyskamy i warto czerpać z niego garściami, bowiem wspomnienia i wspaniałe relacje, są bezcenne i stanowią wartość, której nikt nam nie odbierze.

Zachęcam Ciebie do wzięcia steru za swoje życie w swoje ręce w Nowym Roku i postawienia na to, czego Ty naprawdę pragniesz. Pragnę bardzo wspierać Cię w tym roku, w tym, abyś zadbała o siebie, o wszelkie kwestie dotyczące Twojego zdrowia, samopoczucia, kondycji, wyglądu i rozwoju. Inwestuj w siebie, a dasz szczęście sobie i swoim najbliższym.

Tak jak ubiegły rok pokazał, że większość swoich działań powinniśmy przenieść do internetu, tak zatem i ja, będę w nim więcej i prężniej działać, aby wspierać kobiety w Ich wyboistych drogach życia przypominając, aby dbały przede wszystkim o siebie. Zapraszam Cię więc do moich grup na Facebooku, w których w tym roku szczególnie intensywniej chcę być bliżej kobiet. W każdej z nich, znajdziesz coś dla siebie:

  • Spełniona i szczęśliwa (grupa wsparcia dla kobiet): dołącz do grupy
  • Efektywnie planujące (grupa dla osób, kobiet, które korzystają z moich narzędzi do planowania): dołącz do grupy
  • Pięknie, zdrowo i naturalnie (grupa dla moich klientów i współpracowników, grupa wsparcia i motywacji; w jej ramach odbywają się programy Kolagenowej Odnowy – poprawiający kondycję skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz program Vitalni do 100 – który uczy zdrowego odżywiania, budowania odporności oraz poprawy samopoczucia, pomaga stracić zbędne kg i oczyścić jelita): dołącz do grupy
  • Menadżerowie Colway – Kolagenowa pasja (grupa dla moich Menedżerów w Colway): dołącz do grupy
  • Partnerzy Colway International (grupa dla moich partnerów i klientów):  dołącz do grupy
  • Fani lunazyny (grupa dla każdego, kto interesuje się epigenetyką – szczególnie Lunazyną): dołącz do grupy

Do zobaczenia w świecie, w którym jesteś najważniejsza!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial