fbpx

Blog

Współpraca z salonami kosmetycznymi, centrami urody i spa

Często zadajecie mi pytanie odnośnie współpracy z salonami kosmetycznymi, centrami urody i spa. Otóż jak najbardziej, w ramach oferty i współpracy firm Colway oraz Colway International, podejmuję współpracę z salonami kosmetycznymi itp centrami urody czy spa.

Od kilku tygodni, w ramach współpracy z Colway, mam do przedstawienia wyjątkową ofertę dla centrów urody, spa i gabinetów kosmetycznych oraz wszelkich podobnych instytucji. Oferta dotyczy włączenia do prowadzonych zabiegów kosmetyków oraz suplementów Colway, co podnosi prestiż salonu oraz pozwala mu uzyskać korzyści finansowe na kilka spososów. Wspomnę, iż marka Colway rekomendowana jest przez Katarzynę Figurę, która została ambasadorką firmy.

Do równie często zadawanych pytań, należą: „Do jakich zabiegów manualnych można używać  naszych produktów?” oraz „W jakie zabiegi przy użyciu aparatur kosmetycznych, można włączać nasze produkty?” Na oba pytania, odpowiedź znajdziesz poniżej.

Kosmetyki i suplementy Colway, mogą zostać zastosowane do takich zabiegów jak:
✔️ modelująco – regenerujący
✔️ wyciszająco – odbudowujący
✔️ modelująco – antycellulitowy
lub za pomocą aparatury kosmetycznej:
✔️ mikrodermabrazja diamentowa
✔️ mikrodermabrazja korundowa
✔️ mikrodermabrazja tlenowa
✔️ sonoforeza
✔️ mezoterapia bezigłowa
✔️ mezoterapia mikroigłowa
✔️ influzja tlenowa
✔️ endermologia
✔️ zabiegi na dłonie i stopy
✔️ zabiegi na włosy
Wszystkie zabiegi zostały opisane w specjalnie stworzonym na potrzeby współpracy konspekcie wraz z opisem potrzebnych do zabiegów produktów, sposobie przeprowadzenia zabiegu oraz wyliczeniami kosztów poszczególnych  produktów. Łatwo więc można policzyć, ile powinna kosztować kompleksowa usługa z użyciem kosmetyków. Wachlarz zabiegów jest bardzo duży i zróżnicowany, istnieje więc możliwość stworzenia bardzo szerokiej i bogatej oferty dla swoich klientów, co z pewnością poskutkuje większym zainteresowaniem i poleceniem gabinetu kolejnym klientom.
Również korzyści, płynące ze współpracy z Colway, są zróżnicowane i pozwalają na zwiększenie rentowności oraz rozpoznawalności salonu, a także na rozbudowę pasywnego źródła dochodu na bazie obecnych klientów salonu.
Co zyskuje, gabinet kosmetyczny czy salon spa, na naszej współpracy?
✅ wyróżnia się spośród konkurencji i zwiększa swoją rozpoznawalność współpracując ze znaną i polecaną marką,
✅ zyskuje na bezpośredniej odsprzedaży wysokiej klasy produktów swoim klientom, które wzmacniają efekty przeprowadzonych w salonie zabiegów,
✅ urozmaica swoją ofertę wykonywanych usług oraz podnieść ich prestiż oraz ceny ze względu na wdrożenie do nich wysokiej jakości kosmetyków i suplementów,
✅ może w oparciu o swoją bazę klientów budować płatną przez Colway sieć konsumencką.
Temat współpracy z salonami kosmetycznymi, centrami spa i urody, jest bardzo szeroki. W dzisiejszym wpisie tylko po krótce opisuję zalety płynące z takiej współpracy oraz możliwości wykorzystania naszych produktów do zabiegów. Z pewnością łatwiej umówić się na spotkanie i zobaczyć wszystko namacalnie wraz z możliwością przetestowania naszych produktów.
Do takiego spotkania i kontaktu, serdecznie Cię zapraszam, jeśli jesteś właścicielem lub pracownikiem salonu, który chce przedstawić taką propozycję swojemu pracodawcy lub może jeśli sam chcesz założyć tego typu gabinet.

 

 

Śledź mnie również:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram