fbpx

Blog

Zorganizuj się na wiosnę!

Wiosną jakimś cudownym sposobem, zyskujemy więcej mocy i energii do działania. Zawsze się śmieje, że słońce doładowuje moje baterie 😉 Też tak masz?

Uważam zgodnie z przysłowiem o wiosennych porządkach, że wiosna to świetny okres na wiele takich działań i przygotowań do pełni sezonu oraz do pełni życia. Wiosną, oprócz wspaniałej pogody, budzi się do życia wiele nowych pomysłów i rozwiązań. Wiele firm właśnie w tym okresie, organizuje wielkie szkolenia i wyjazdy integracyjne. Wiosną mamy więcej pomysłów i stajemy się bardziej otwarci na wiele możliwości, na zmiany. Myślę, że to także wpływ początku roku i wielkich postanowień noworocznych.

Zastanawiałaś/eś się nad swoimi postanowieniami na ten rok i nad tym, co wypadałoby uporządkować, zakończyć lub rozpocząć? U mnie ten rok, przebiega właśnie pod takim hasłem porządków i nowych projektów w różnych dziedzinach życia.

Jesteś ciekaw/a, co robię? Otóż, porządkuje dokumenty, zdjęcia, pamiątki, komputer, garderobę i  swoje życie. Zastanawiam się nad znajomościami i relacjami. Nie każde nam bowiem służą. Życie bardzo je testuje i weryfikuje, czasami czas niektóre zakończyć i rozpocząć nowe, doceniać i pielęgnować te, które trwają. Rozpoczynam swoją przygodę ze zdrowszym i dużo bardziej aktywnym trybem życia. Poprzedni rok spędziłam głównie na systematycznych treningach; w tym roku oprócz codziennych treningów, kładę mocny nacisk na swoją dietę i odpowiednie nawodnienie organizmu wraz z suplementacją. Już pod koniec roku rozpoczęłam działania związane z rozbudową swojej marki i firmy, stale je kontynuuje i wprowadzam na wyższy poziom. Dodatkowo, podjęłam współpracę z wspaniałymi kobietami, o czym zawsze marzyłam, żeby pracować w tak wspaniałym zespole. W tym roku, bardzo skupiam się na edukacji swojej i swoich dzieci, na ogólnej inwestycji w siebie i w swój biznes. Oprócz tego, porządkuje i opisuje zdjęcia oraz pamiątki. Staram się na bieżąco je datować i układać w albumy czy ozdobne pudełka. Najwiecej czasu zabierają jednak segregowanie dokumentów i zdjęć w formie elektronicznej na komputerze. Porządkuje swoje ubrania, stare i nie noszone wyworzę do kontenerów, robiąc miejsce na nowe i użyteczne.

 

Co mogę Ci poradzić? Na początek wrócić do swoich celów z tego roku, jeśli je wypisałaś/eś. Zastanów się, co już osiągnęłaś/eś i co jeszcze masz przed sobą. Może coś dopiszesz do swojej listy? Zastanów się, które z nich wymagą uporządkowania, a z których warto zrezygnować. Wiesz, czasami nasze cele i postanowienia, wymagają aktualizacji. Do niektórych natomiast lepiej iść dłużej niż zrezygnować w połowie drogi do nich 😉 Zwiększając swoje wysiłki, możesz w tym roku, w końcu wyjść na plażę w swoim wymarzonym stroju kąpielowym lub wyjechać na wspaniałe wakacje.

Teraz jest odpowiedni czas na wielkie działania. Wykorzystaj tą moc i energię, płynącą z pierwszych promieni słońca i działaj w kierunku sowich marzeń! Jak nie teraz, to kiedy? Jak nie Ty, to kto?

Trzymam kciuki za Twoje zmiany, postanowienia i sukcesy! 🙂

Śledź mnie również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram