fbpx

Blog

Zrealizowany projekt, osiągnięty cel – planner dla kobiet!

Witajcie!
Od piątku roznosi mnie energia i emanuję wielką radością, gdyż, zrealizowałam od dawna wymarzony projekt, nie tylko dla mnie, ale też z myślą o wielu wspaniałych kobietach, które mnie na codzień otaczają. Jestem przeszczęśliwa!
Zamierzam teraz celebrować swój sukces i w związku z tym, właśnie jem pyszną kolację i śpieszę, podzielić się z Tobą najświeższymi wiadomościami.
Chciałam podziękować pięknej i mądrej kobiecie, którą na szczęście poznałam podczas swoich studiów – Joasiu, jesteś Wielka! 🙂 Dzięki Niej, mój projekt stał się realny i namacalny 🙂
Teraz zamierzamy wynagrodzić się za naszą pracę wybierając się wspólnie do spa 😉 to moja nagroda za kilka miesięcy dążenia do upragnionego celu.
Oprócz plannera na grudzień 2018, który miał być swego rodzaju testerem dla Was, czy mój pomysł na planowanie i stworzenie swojej rzeczywistości, Wam się spodoba, powstały w między czasie trzy inne projekty: główny projekt to planner na Nowy Rok 2019 – już w przedsprzedaży 🙂 oraz prezent – niespodzianka dla tych, którzy zostali już naszymi klientami! Pozwólcie, że pozostanie jeszcze narazie tajemnicą 😉
Projekt, który powstawał w między czasie, to przebudowa strony i sklepu internetowego. Zajęło to sporo czasu, gdyż nie wszystko szło jak po maśle i zgodnie z planem. Na szczęście już jesteśmy w pełni gotowi do działania na najwyższych obrotach i oczekujemy Was na stronie. Pojawiły się na niej również świąteczne zestawy kosmetyczne od Colway International. Myślę, że również planner na Nowy Rok, może okazać się świetnym prezentem dla każdej kobiety. Robię, co mogę, aby jak najszybciej pokazać go w wersji drukowanej.
Ściskam Was gorąco 🙂
Śledź mnie również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram